Mini Regionala Cu Ocazia ``Portilor Deschise``

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ca sa nu postez de doua ori, aveti si aici cateva poze de la Tulcea. Sunt asa de multe de spus, incat nu stiu cu ce sa incep.
    Multumiri inca o data STAR SERVICE SA Tulcea, lui SONYKEL, ANDY, LOGANU si celorlalti colegi din Logan CLub Constanta care n-au stat o clipa ca totul sa iasa bine!
    Personal ma bucur ca am reintalnit sau am cunoscut personal multi membri pe care ii cunoasteam doar de pe forum, ca si sotiile/partenerele calarasenilor prezenti s-au simtit bine (eventualele reclamatii nu mai sunt luate in considerare!)
    Si inchei cu o chestie simpatica: la intoarcere am oprit intr-o parcare inainte de Tandarei, sa ne mai dezmortim. Apare un Logan MCV cu radar din ala nou. Si cand vede mini-coloana Logan Club, politistul de la volan actioneaza goarna aia a lor: ti, ti, ti-ti-ti si ne saluta! Doar era loganist si el
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #77
      Felicitari Pufosule pentru ceea ce vad ca a iasit o actiune foarte frumoasa si plina de voie buna1
      Bravo voua tuturor participantilor pentru aceasta reusita!
      aham......Restul e LOGAN


      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

      Comment


      • #78
        Ce imi pare rau ca am ratat intalnirea. Eu am ajuns la Pitesti unde nici nu am stat mult dupa ce am dat de noroiul din Trivale.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • #79
          as ruga toti care au participat sa-si expuna aici opiniile in legatura cu evenimentul chiar daca sunt pozitive sau negative.
          asteptam poze si filme.
          nea iashca un minus ca aparatu tau m-a surprins in burta goala.

          sigpic

          Comment


          • #80
            frumoasa lansarea duster , la fel si intalnirea de la tulcea dar ........ unii au niste regrete fata de dusterul cistigat de andy.A fost corect sau nu???? o gluma care este pe toate buzele loganistilor din toata tara dar nimeni nu are curaj scrie nimic,daca a fost ok sau nu .Voci inca se mai aud si dupa doar o zi ca a fost blat dar pina la urma ce conteaza andy sa te bucuri de noua TA masina ROMANEASCA

            Comment


            • #81
              voci se vor auzi in continuare. orice as zice eu sau dealerul si oricine ar fi castigat din club fie ca era constanta sau nu suspiciuniile de ``blat`` erau mai mici sau mai mari.

              sigpic

              Comment


              • #82
                Foarte frumos ieri la Tulcea.
                Multumim Star Service pentru tot si celor trei: Sonykel, Andy si Beci, pentru efortul depus ca sa iasa totul OK.
                Andy sa stapanesti sanatos Duster-ul si nu lua in calcul gurile rele (sunt invidioase).

                Comment


                • #84
                  aspecte pozitive : super organizarea si am avut noroc si de o zi frumoasa cu soare
                  aspecte negative : n-a mers cheia de la duster ca sa plec acasa cu loganu in spate si sufar)

                  Comment


                  • #85
                    frumos...frumos,dar eu si sunt sigur ca nu doar eu, inca astept pozele fotografului oficial din constanta!

                    Comment


                    • #86
                      @PCH- da ai intuit corect nu esti singurul care asteapta pozele oare mai avem de asteptat?

                      Comment


                      • #87
                        A fost frumos. Pacat ca noi suntem in "doliu" pentru ca am pierdut un membru (masina,omul e ...Alive and kicking) destul de important pentru LGC Tulcea. In rest a fost o zi frumoasa plina de surprize si miros de mici. Felicitari organizatorilor si tuturor participantilor.Poate asa Tulcea nu o sa mai fie atat de anonima tuturor.
                        sigpic

                        Comment


                        • #88
                          Foarte frumos....ma bucur ca v-am cunoscut pe multi dintre cei care au pariticipat ieri. Cu mancarea a fost o mica prob...de exemplu stateau mai multi de la acelasi club ca sa comande mici / cartofi ( nu dau nume ) .
                          Mii de multumiri si felicitari celor care s-au ocupat de organizare , cadourile au fost destul de bune ( chiar daca la unii nu le-a convenit am auzit vorbe urate prin parcare - RUSINICAAA ) . Pare rau ca nu am putut sa stau mai mult de vorba cu fiecare ...ca trebuia sa alerg de colo -colo ..unii colegi din cta au stat langa masini , si nu au bagat pe nimeni in seama ( cam urat din partea lor dar asta e )
                          Seara de ieri a fost de pomina .... am ras de am cazut pe jos ( sau era din cauza la Jack ? ) ...Mii de multumiri celor care au complotat in dimineata asta sa ma trezeasca in halu ala ...merita filmata faza ...

                          Aici aveti poze...le-am urcat pe un site de sharing pentru ca sunt peste 200 ...iar ca sa le uploadez pe forum imi ia 5 ore...
                          http://www.2shared.com/file/12650836...ze_732010.html ( Linku de download se afla undeva in coltu din drepta - jos , scrie mic de tot ... click here )
                          Last edited by Loganu; 18 April 2010, 18:39.

                          Comment


                          • #89
                            o atmosfera frumoasa, putin dezorganizata (parerea mea), cu premii multe (ulei, cauciuce "Motrio") si poate si altele, distribuite dupa o tombola "nevazuta", dar sper corecta! am vazut multe masini frumoase (dar tot LCB e cel mai tare). pacat ca a lipsit Jokeru' sa le arate el tuning super pe Golan...Per total ne-am simtit bine si eu si sotia, si pe viitor e posibil sa mai venim, daca timpul nu ne va fi impotriva. Multumiri si pentru cadoul de la final!

                            Comment


                            • #90
                              Multumiri lui SONYKEL, ANDY, LOGANU si celorlalti colegi din Logan CLub Constanta pentru modul in care au dus la capat acest eveniment!Multumiri si pentru STAR SERVICE SA Tulcea,asa cum a zis si Gusi cel putin noi Calarasenii ne-am simtit excelent.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google